Dokonalý výlet pro milovníky vína a výhledů do krajiny

Zaujala vás rozhledna Súsedská? Vyrazte na rozhlednu od vinařství Štěpán Maňák a spojte tak příjemné s užitečným.

Vydejte se na cestu plnou vína, přírody a nádherných výhledů. Spojte návštěvu vinařství Štěpán Maňák s výletem na nedalekou rozhlednu Súsedská, která se nachází na pomezí tří obcí Hýsly - Ježov - Žádovice.

 

Před samotným vinařstvím Štěpán Maňák se nachází rozlehlé parkoviště, které je ideálním místem pro zaparkování vašeho vozidla. Máme pro vás nachystaná také 4 parkovací místa pro obytné vozy či karavany. Štěrkový stellplatz je pro naše zákazníky zcela zdarma po dobu 24 hodin. 

 

Pokud jste nadšenci do vína a toužíte po jedinečném zážitku, pak je návštěva vinařství Štěpán Maňák a nedaleké rozhledny tím pravým výletem pro vás.

 

Naše rodinné vinařství, nacházející se v Žádovicích, nabízí nejen vynikající vína, kávu a drobné pochutiny, ale představuje také strategický výchozí bod pro váš výlet na rozhlednu Súsedská.  


Cesta k rozhledně je dobře značená a nenáročná, takže ji mohou absolvovat i rodiny s dětmi či starší jedinci. Na trasu se můžete podívat přímo zde - je do 2 km, tedy necelá hodina pěší chůze pomalým tempem.

 

Během cesty si můžete vychutnávat krásu našich vinic a nasávat atmosféru místního kraje. První zastavení se nabízí u stromové kaple, druhým zastavením je vyhlídka nad vinicemi Pálavy, Veltlíny a Hibernalu. Při troše štěstí můžete pozorovat i volně se procházející zvěř, jako jsou srnky, zajíci a bažanti.

 

Jakmile se dostanete k rozhledně, budete odměněni panoramatickým výhledem. Před vámi se otevírá pohled na nedalekou Pálavu, Karpaty, Chřiby a hrad Buchlov.  

 

Vrátíte-li se zpět do Žádovic k našemu vinařství, osvěžte se studeným nápojem, chutnou kávou, zákuskem domácí výroby nebo pohárkem vína. Můžete si vybrat ze široké nabídky vín a případně si odvézt domů vzpomínku na tento úžasný výlet.

 

Jednoduše řečeno - trasa Vinařství Štěpán Maňák - rozhledna Súsedská = ideální výlet pro milovníky vína, přírody a nezapomenutelných zážitků.

 

V případě zájmu o řízenou degustaci vína až do počtu 30 lidí si nezapomeňte předem zarezervovat místo v degustační místnosti Vinařství Štěpán Maňák. 

 

Těšíme se na vaši návštěvu 

 

Foto: Pavel Martinek

 


Aktualita
Nahoru